Головна » Привітання » Всім небайдужим, хто залучився до акції «Врятуй життя» – вдячність і повага

Всім небайдужим, хто залучився до акції «Врятуй життя» – вдячність і повага

Нагадаємо, акцію по забору донорської крові 12 грудня, провела Дніпропетровська обласна станція переливання крові, яка пройшла в Павлоградському районному центрі первинної медико-санітарної допомоги.

Зареєструвались 43 донора. В результаті зібрано – 19,350 літрів крові. Донорами крові стали жителі Павлограда та Павлоградського району – різні за групами крові, національним складом, освітою, матеріальним становищем, місцем проживання але, є риса що їх об’єднала – свідомість та небайдужість, саме ці якості людської гідності затребувані як фундамент моралі в людському суспільстві.

Хтось, з тих хто не має заборон до здачі крові,  збирався здати кров та перемогло самоствердження: «Чому я?», «Не має часу», «А там же буде черга?!!»,  «Не зручно витрачатись на якісне харчування після здачі крові», «А чи поповнить це мій гаманець?», «А зараз карантинні заходи в зв’язку з грипом!» – невичерпний цей список  даремного мислення. Коли є заклик, допомоги врятувати життя, зволікання –  моральний злочин. Наші Вам поради:  завжди відслідковуйте поклик свого серця. Найдіть в собі камертон, який відродить  в Вас небайдужість. Цій камертон існує в кожній людській душі.

Тим, кого не злякали надумані незручності, дякуємо! Забір крові в  кількості 470 мл (з яких, 20 мл – на обстеження крові) не пошкодить здоров’ю.  Правильне харчування, с достатньою кількістю білка і  заліза, допоможуть Вам якісне відновитись після здачі крові. Здоровий спосіб життя, зі всіма своїми складовими, і надалі дасть можливість перебувати в рядах донорів. ЗДОРОВ’Я  ВАМ НА  ДОВГІ РОКИ ЖИТТЯ.

 

Павлоградський районний ЦПМСД