Головна » Новини » Краща медична сестра 2015 року

Краща медична сестра 2015 року

В Павлоградському  районному  центрі  первинної медико-санітарної допомоги 09.04.2015 року відбувся  конкурс  медичних сестер амбулаторій  Павлоградського району на звання «Краща медична сестра 2015 року відокремлених структурних підрозділів Павлоградського РЦПМСД»

2015-04-09-1195

 

Метою  цього конкурсу було – активізувати підвищення ділової кваліфікації медичних сестер,  продемонструвати реакцію та вміння швидко та виважено приймати рішення з медичної допомоги на рівні вимог до знань медичної сестри.

До складу журі увійшли представники керівництва Павлоградського РЦПМСД.

В конкурсі змагались  медичні сестри з Богуславської, Богданівської, Троїцької , Булахівської,  Вербківської,  Межиріцької та В’язівоцької  амбулаторій. Оцінювалися змагання з виконання трьох завдань: теоретичне знання, огляд зовнішнього вигляду медичної сестри та практичні навички та вміння.

2015-04-09-1219

Фінал передбачав призові три місця. Здобувачі другого місця показали однаковий рівень знань та вміння. Для остаточного вирішення  фіналіста другого місця  журі   доповнила завдання в  змаганнях серед учасників – переможців.

В конкурсі медичної сестри остаточну перемогу здобули:

1 місце – медична сестра Богуславської амбулаторії ЗПСМ – Сизько Наталія

2015-04-09-1218

2 місце – медична сестра Троїцької амбулаторії ЗПСМ – Щурова Юлія

3 місце – фельдшер В’язівоцької амбулаторії ЗПСМ – Писаренко Антоніна                               

Керівництво привітало переможців грамотами, призами та квітами.

А. В. Данилюк

Головна медична сестра

Павлоградського районного ЦПМСД