Головна » Все про ПРЦПМСД » Для медичної спільноти ПРЦПМСД відбувся семінар по ДТКіТ

Для медичної спільноти ПРЦПМСД відбувся семінар по ДТКіТ

Сьогодні, 2 лютого, в актовому залі  Центру проведено навчальні заходи для медичних фахівців та молодших спеціалістів ЗПСМ структурних підрозділів Павлоградського РЦПМСД.

Завданням заходів були освітні, організаційні та виховні питання у формуванні груп ризику соціально неадаптованих прошарків населення з числа ризикованої поведінки. Медичними працівниками відпрацьовувались навички  в проведенні ДТК і тестування за допомогою швидких тестів на ВІЛ.

Організаційні питання щодо статистичного обліку хворих з залежностями висвітлила лікар – нарколог КЗ «Павлоградської центральної районної лікарні» ДОР – Сьоміна О.І.  . Надала аналіз роботи  з  диспансерною групою хворих на алкоголізм та наркоманію за 2016 рік. Звернула увагу на деонтологічну складову у спілкуванні з цим контингентом населення. Обговорювався алгоритм дій медичного працівника щодо мотивування хворого  до лікування своєї залежності.

Освітній лекторій забезпечила   лікар інфекціоніст КЗ «Павлоградської центральної районної лікарні» ДОР – Самарська Н.А.. Семінар супроводжувався презентацією з вже зазначеної теми – ДТК та тестування на ВІЛ. По засвоєнню освітнього матеріалу медичними працівниками відпрацьовувались практичні навички тестування за допомогою швидких тестів. Обговорювались законодавчі, статистичні та організаційні складові роботи з виявлення ВІЛ позитивних на первинці.

Для вирішення складних питань,  оприлюднення яких не суперечить принципам конфіденційності, домовились залучати громадські організації та соціальну службу сільських рад.