Головна » Новини » ПАЛОГРАДСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

ПАЛОГРАДСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

НАША ІСТОРІЯ

Павлоградський районний центр первинної медико-санітарної допомоги за рішенням сесії Павлоградської районної ради розпочав свою діяльність з 01.11.2011 року. Центр являється юридичною особою, яка пройшла державну реєстрацію, акредитацію та отримала ліцензію на здійснення медичної практики, відповідно до законодавства. У своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами Міністерства охорони здоров’я України, Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Положенням про центр первинної медико-санітарної допомоги та положень про його підрозділи, іншими нормативно-правовими актами.

P4020814

НАША ДІЯЛЬНІСТЬ

Діяльність Павлоградського районного центру первинної медико-санітарної допомоги направлена на надання амбулаторно-поліклінічної допомоги населенню Павлоградського району, що включає: попередження та зниження захворюваності, проведення диспансерного спостереження, санітарно-гігієнічне виховання населення.

Первинна медична допомога дорослим та дітям в амбулаторіях Павлоградського району надається лікарями загальної практики (сімейними лікарями) за місцем проживання.

В 30 із 39 сіл Павлоградського району є відокремленні структурні підрозділи Павлоградського районного ЦПМСД:  8 амбулаторій, 4 фельдшерсько-акушерських пункти, 14 фельдшерських пунктів, 4 медичні пункти тимчасового базування. Розгорнуті 30 ліжок денного стаціонару, організовуються стаціонари вдома для дорослих та дітей. 01.04.2015 року в Центрі організовано відділення хірургії одного дня з ліжками денного стаціонару.

Кількість медичних працівників – 157 осіб.

 

НАШІ ПОСЛУГИ

На сьогодні пацієнти на території амбулаторій мають змогу отримати лабораторні дослідження, фізіотерапевтичні процедури, флюорографічне обстеження (згідно графіку виїзного флюорографа), щеплення від інфекційних захворювань, виїзні консультування вузьких спеціалістів Центру: хірурга, травматолога, акушер-гінеколога, терапевта,  отоларинголога. Не мобільних мешканців спеціалісти відвідують вдома.

На базі Центру по вул. Плеханова, 9  м. Павлограда також ведуть амбулаторно-діагностичний прийом вузькі фахівці: хірург, травматолог, педіатр, терапевт, акушер-гінеколог, отоларинголог. 

ГОЛОВНИЙ ЛІКАР

 СМЕЛОВСЬКА ЛЮБОВ ВАСИЛІВНА