Головна » Новини » Навчання-тренінг медичних сестер шкіл району

Навчання-тренінг медичних сестер шкіл району

24.05.2017р. о 9.00 в актовій залі Павлоградського РЦПМСД було проведене планове навчання-тренінг по забезпеченню надання медичної допомоги дітям та оздоровлення на при шкільних майданчиках. На навчанні були присутні медичні працівники АЗПСМ, ФАП, ФП та шкіл району.

З 01.06.2017 по 21.06.2017р. у всіх школах Павлоградського району будуть працювати при шкільні оздоровчі майданчики де будуть оздоровлюватися діти Павлоградського району та об’єднаних територіальних громад Вербки та Богданівки.  Для забезпечення якісного та безпечного відпочинку дітей проведене планове навчання медичних працівників, які будуть працювати на майданчиках.

Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення ПРЦПМСД  Стрельцова Т. Г. надала інформативну лекцію з профілактики та надання екстреної медичної допомоги.Лектор зупинилась на  питаннях упередження та надання медичної допомоги при  тепловому та сонячному ударі, гіпертермії у дітей, укусів комах, особливо приділила увагу  хворобі Лайма, констатувала статистичні данні,  розглянула питання допомоги при анафілактичному щоці, зауважила на діях при першочергових реанімаційних заходах, дослідила завдання при наданні допомоги при укусах плазунів, прибігла до уточнюючих запитань щодо оснащення медичних кабінетів при закладах освіти. Головна медична сестра ПРЦПСД Бугаєнко Т. Г. розглянула питання профілактики і раннього виявлення педікульозу. Лекції супроводжувались переглядом учбових презентацій та мали інтерактивний характер.

Останніми, за регламентом,  було проведення «Круглого столу в рамках Тижня безпеки дорожнього руху проголошеного Генеральною асамблеєю ООН». Представник Павлоградського відділу поліції ГУМВС у Дніпропетровській області інспектором поліції з безпеки дорожнього руху проінформував учасників «Круглого столу» про загальний стан травматизму.

Були відпрацьовані питання попередження  порушень Правил дорожнього руху і виробничого травматизму на автошляхах при різноманітних умовах. Обговорено якість проходження відповідних інструктажів для водіїв ПРЦПМСД і його структурних підрозділів,

Ініціювали проведення «Круглого столу» інженер по охороні праці  ПРЦПМСД Ермілова Н. М. та фахівець з питань цивільного захисту Соболь А. М..

Таким насиченим був черговий четвер. Сподіваємось що всі викладацькі і виховні заходи, які влаштовані адміністрацією обумовлять підвищення рівня ефективного професійного функціювання працівників, які стали слухачами та учасниками заходів.