Головна » Привітання » Найсвітліша особистість відсвяткував свій ювілей

Найсвітліша особистість відсвяткував свій ювілей

22  липня  2017  року   відсвяткував   свій   80-річний   ювілей   лікар ортопед – травматолог  Павлоградського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Байрак Володимир Захарович.

Ювіляр знаний і шанований в Павлоградському районі,  та за його межами, людина, яка користується заслуженою повагою та авторитетом всього регіону. З нагоди ювілею, співпрацівники, колеги  і друзі  зичили міцного здоров’я, родинного щастя, довголіття, достатку, душевного спокою, злагоди, здійснення усіх добрих намірів і планів.

Співпрацівники знають Володимира Захаровича Байрака, як відмінного фахівця: ініціативного, вимогливого до обов’язків, талановитого лікаря, котрий протягом всього професійного шляху, впроваджував в практичну діяльність новітні досягнення медичної науки при діагностиці і лікуванні хворих.

У 1961 році, після закінчення Дніпропетровського державного медичного інституту, Байрак В.З.  розпочав свою лікарську діяльність, якій присвятив 56 років свого життя.

Увесь свій професійний шлях Володимир Захарович  Байрак займався удосконаленням своїх професійних знань та практичних навичок:

  • одним з перших на Дніпропетровщині впровадив у практику черезкістковий остеосинтез за методом Ілізарова, якому навчався в Курганському науково-дослідницькому інституті та був учнем самого ««Мікеланджело» ортопедії»» – так на той час іноземна преса звала відомого лікаря ортопеда-травматолога Ілізарова Гаврила Абрамовича;
  • проходив стажування під керівництвом легендарного зірця  мануальної терапії – Касьяна М. А. в  Кобиляцькій районній лікарні;
  • постигав і впроваджував досвід вертебрології та остеорефлексотерапії, яким навчався в відомих научно-дослідницьких інститутах та в інститутах післядипломної практики лікарів колишнього Радянського Союзу (крім зазначених вище закладів, вчився: в Москві, Ригі, Запоріжжі, Харькові, Київі, Дніпропетровську).

Перерахований список не вичерпує всього обсягу теоретичних знань та практичного досвіду лікаря-фахівця Байрака Володимира Захаровича. Його інтелектуальна скарбничка набагато величезніше за знання звичайного лікаря. До кожного пацієнта Володимир Захарович находить свій ключик до душі та слова підбадьорення,  гумору та мотивування к одужуванню.

Коло інтересів Байрака В. З. багаті:

  • Байрак В.З. – еталон справедливості. Коли в нашій державі при судійських палатах існував інститут присяжних, Байрак на протязі 15 років був народним засідателем у суді.
  • Спілкування з Байраком В.З. завжди наповнює цінним знанням життя. Він любить: природу, історичну літературу, захоплюється театром, приділяє час духовному розвитку.
  • Він дорожить дружиною, цінує сім’ю. Має благородне продовження нащадків – доньку та сина, шість онуків (онучок). Його діти здобули вищу освіту та якісне виховання: донька – державний службовець, син – воєнний службовець, учасник АТО; діти – прихильники українських національних цінностей.

Нам всім, колегам та співпрацівникам є чому навчитись у Володимира Захаровича.В особистісних стосунках він не вимогливий на дрібниці, цінує в людині головне -його намір, його сутність.

Праця Володимира Захаровича Байрака за всі роки роботи відзначена Почесними грамотами та Подяками.

Ми цінуємо Вашу чесність, доброту, порядність, Ваш професіоналізм і вклад в  галузь ортопедії Павлоградського району.

Світла особистість Володимира Захаровича служить нам  порадою.

Бажаємо Вам багато літ благих років та зустріти у житті 100-річну дату від дня народження.

З повагою, колектив ПРЦПМСД