Головна » Все про ПРЦПМСД » Медична рада – звіт за 2017 рік

Медична рада – звіт за 2017 рік

25 січня 2018 року в КЗ “Павлоградського районного центру первинної медико-санітарної допомоги” БСР ДО” відбулася медична рада на тему «Про підсумки роботи КЗ “Павлоградського районного центру первинної медико-санітарної допомоги” БСР ДО” за 2017 рік».

На раду був запрошений: голова Павлорадської РДА Максимчук Святослав Євгенович , медичні працівники  КЗ “Павлоградського районного центру первинної медико-санітарної допомоги” БСР ДО”.

Доповідь головного лікаря КЗ “Павлоградського районного центру первинної медико-санітарної допомоги” БСР ДО” Смеловської Л.В. була спрямована на поглиблений аналіз основних показників діяльності  за 2017 рік та про плани на 2018 рік.

В своїй доповіді головний лікар підвела підсумки роботи колективу лікарні за 2017 рік: розповіла про цілеспрямовану працю по підвищенню доступності, якості та ефективності медичної допомоги населенню району.

Також головний лікар проаналізувала надання медичної допомоги дорослому та дитячому населенню району, фінансово-економічну діяльність, розповіла про досягнення та проблеми, поставила мету та завдання на 2018 рік.

Содоповідачами цієї наради були:

Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення Павлоградського РЦПМСД – Стрельцова Т.Г. і завідувачі всіх амбулаторій.

Завідувачі амбулаторій  розповіли присутнім, про проблеми амбулаторій, в частості про відсутність необхідного медичного матеріалу та обладнання, проблеми з якістю води.

Перед присутніми виступив голова Павлорадської РДА Максимчук Святослав Євгенович.

Він акцентував увагу про доцільність приєднання Богуславської сільської ради до Громади.

Також він наголосив, що первинна ланка буде розвиватися і надалі,  недоцільно рушити систему охорони здоров’я. Жодного медичного працівника не буде скорочено. Лікар на селі повинен бути обов’язково.

Святослав Євгенович подякував медичним працівникам Центру і його структурним підрозділам за проведену роботу та запевнив присутніх про те, що всіляко підтримуватиме подальший розвиток медицини району.