Головна » Це цікаво) » 5 простих порад, щоб схуднути у відпустці

5 простих порад, щоб схуднути у відпустці

Своїми рекомендаціями на цей рахунок поділилася лікар ЗПСМ Богуславської АЗПСМ Зуб Л.Є.

Обов’язково пити воду. Спробуйте використовувати час відпустки як паузу у вживанні різноманітних напоїв – соків, газованої води, пива, холодних бутильованих чаїв. Пийте тільки середньо-мінералізовану воду, що не завантажить організм непотрібним йому цукром, вуглеводами і синтетичними добавками. Така вода не лише втамовує спрагу, а й відновлює баланс мінералів, які тіло втрачає в жарку погоду з потом.

Дотримуватися певного режиму харчування. На відпочинку перекушування можуть ставати хаотичними – при цьому швидко втрачається контроль над кількістю калорій. Набагато правильніше приймати їжу строго по годинах.

Відмовитися від фастфуду. Якщо сильно хочеться, краще самостійно готувати страви, подібні до тих, що продаються в закладах швидкого харчування. Сьогодні легко придбати інгредієнти навіть для приготування суші та ролів. Самостійне приготування їжі дозволяє уникнути вживання багатьох надлишкових і шкідливих інгредієнтів, які присутні в готових стравах, і до того ж допомагає спалити калорії.

Їжте більше овочів і фруктів. Організм отримає клітковину, вітаміни і мінерали, які захистять його від шкідливого впливу сонячних променів. Крім того, вживання рослинної їжі автоматично знижує кількість калорійних закусок, які здатний з’їсти людина.

Рухатися. Використовуйте відпустку в тому числі і як відпочинок від автомобіля – ходіть натомість пішки і користуйтеся громадським транспортом. Доведено, що пересуватися на громадському транспорті і велосипеді правильніше, ніж в своїй машині, так як при цьому помітно знижується ризик серцево-судинних захворювань.