Головна » Всесвітні дні » Всесвітній день психічного здоров’я

Всесвітній день психічного здоров’я

Всесвітня організація охорони здоров’я заявила, що в наші дні на планеті існують більше 450 мільйонів людей, які страждають психічними захворюваннями. А в західних країнах кожна сьома людина є або параноїком / шизофреніком, або схильна до депресій і алкоголізму.

Метою Всесвітнього дня психічного здоров’я є скорочення поширеності депресивних розладів, шизофренії, хвороби Альцгеймера, наркотичної залежності, епілепсії, розумової відсталості.

Зростанню захворюваності сприяють інформаційні перевантаження, політичні й економічні катаклізми в країні, а провісниками захворювань є стреси.

Сучасне життя само по собі сприяє стресам: зміни в житті політичному, економічному, негаразди на роботі, та й просто поїздка в громадському транспорті призводять до того, що людина зі своїми стресами починає миритися, а так і до депресії недалеко.

Стреси стали складовою частиною життя сучасної людини. Люди борються з ними, не замислюючись про те, що потрібно не боротися, а не допускати їх.

Пам’ятайте, що стежити за станом психічного здоров’я важливо. Заряджайтеся позитивними емоціями, намагайтеся ставитися відсторонено до негативу, стежте за правильним режимом вашого сну, відпочивайте, а в разі будь-яких питань звертайтеся до фахівця!

       Терапевт Булахівської АЗПСМ    Копачовець В. М.