Головна » Всесвітні дні » Всесвітній день боротьби з артритом

Всесвітній день боротьби з артритом

АРТРИТ — це запалення суглоба при якому він опухає та стає гарячим на дотик, людина відчуває біль та обмеження в рухах.

У наш час ревматологічні захворювання займають високі позиції в рейтингу причин захворюваності та інвалідності. Цьому недузі схильні не тільки літні, але і багато молодих людей, а також діти.

Артритом хворіє приблизно кожна сота людина. Біль, обмеження в русі, хронічна ниркова недостатність, висока інвалідизація — це те, що несе з собою артрит. Хвороби суглобів вимагають тривалого постійного медичного нагляду та лікування. Хворі гостро потребують реабілітації і соціальної адаптації.

Причини цієї недуги дуже різні: інфекції, місцеві травми, пухлини, алергії, порушення обміну речовин, недостатність вітамінів і мінералів. Розвитку хвороби сприяють переохолодження, фізичне перевантаження та інші чинники.

Профілактичних заходів проти артриту не має. Лікування проходить обов’язково під лікарським наглядом та потребує застосування найсучаснішої лікарської терапії. Але попри різні причини розвитку артритів, лікарі рекомендують вести здоровий спосіб життя, правильно харчуватись, зміцнювати м’язи, займаючись фітнесом, що фізично і душевно робить здоровою та менш схильною до розвитку різних захворювань людину.

 

Лікар – травмаолог             Матвєєв В.О.