Головна » Привітання » Привітання з 8 березня 2020

Привітання з 8 березня 2020

Дорогі жінки, вітаємо вас з Міжнародним жіночим днем! Бажаємо вам тепла і любові в серцях, чудового настрою і прекрасного самопочуття. Будьте красиві, щасливі, даруєте усмішки, радійте та отримуйте чудові враження.

Ви – чарівні!

Багато жінок в Україні та світі щороку святкують 8 березня, і ще більше людей щорічно задаються питанням, хто придумав Міжнародний жіночий день 8 березня і яка історія свята. Міжнародний жіночий день 8 березня: що за свято 8 березня

Вікіпедія називає Міжнародним жіночим днем, який відзначається щорічно в низці країн світу. Історично з’явилося як день солідарності жінок у багатьох країнах у боротьбі за рівність прав і емансипацію. З березня 1975 року Міжнародний жіночий день відзначається в ООН.

В цей день жінки усіх континентів, нерідко розділені національними кордонами або етнічними, мовними, культурними, економічними і політичними відмінностями, мають можливість зібратися разом і згадати про традиції, які уособлює собою, принаймні, кілька десятиліть боротьби за рівність, справедливість, мир і розвиток. Свято 8 березня стало символом фемінізму й антисексизму.

У деяких країнах, у яких відзначається день 8 березня, жінки отримують подарунки та квіти. Цей жест феміністки, однак, знаходять недоречним, оскільки вважають, що день повинен привернути увагу до гендерної нерівності.