Головна » Всесвітні дні » Всесвітній день здоров’я

Всесвітній день здоров’я

Починаючи з 1950 року, щорічно 7 квітня відзначають Всесвітній день здоров’я. Заходи, що проводяться щороку в цей день дозволяють нагадати всім, що здоров’я – безцінний скарб.

У наш час здоров’я це відсутність хвороби. «Буде здоров’я — решта все додається» – так звучить багатовікове спостереження. Здоров’я людини – справжнє багатство: фізична, психологічна, соціальна гармонія.

Дбайливе ставлення до свого здоров’я – досить актуальна проблема сучасного суспільства, адже здоров’я вважається головною суспільною цінністю. Здорові люди майже не замислюються над тим, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб мати міцне здоров’я. Люди, які страждають тими чи іншими хронічними захворюваннями, кожен день стикаються з масою проблем, які відволікають їх від справжнього повноцінного життя. Тому всесвітній день здоров’я спрямований на звернення громадської уваги до цих проблем і питань. Святкування всесвітнього дня здоров’я пов’язане з усією системою охорони здоров’я, основним елементом якого є надання інформації населенню з профілактичною ціллю різного спрямування.

У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного збереження, всім хворим – якнайшвидшого одужання, всім нам бути здоровими і життєрадісними.

Сестра медична ЗПСМ Малоолександрівського ФП          Дяченко Т.І.