Головна » Всесвітні дні » МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МАТЕРІ

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МАТЕРІ

День матері – це свято для всіх матерів, яке святкується по всьому світу у другу неділю травня. Історія дня матері почалася в 1872 році у США.

А в 1939 році радянською владою було заборонено святкування дня матері. Відновлення цієї традиції було здійснено в незалежній Україні 10 травня 1999 року після указу президента. Це свято було підтримано мільйонами українців.

На свято прийнято дарувати подарунки, квіти, цукерки, але найкращій подарунок зроблений з Любов’ю до мами – це подарунок зроблений своїми руками. Чоловіки вітають не тільки матерів, але й дружину, яка народила йому дітей, дочку яка подарувала внуків.

Цей день присвячений матусям, бабусям та вагітним жінкам, щоб висловити їм свою любов та почуття, і повагу до них. Треба цінувати та поважати своїх матерів, дякувати їм за все що вони зробили для нас на протязі свого життя. Тому саме мати вважається берегинею своєї родини! Вона виховує зростаюче покоління. Саме мати перший наставник та вчитель, виховує в дитині кращі риси. Допомагає зробити правильний вибір.

Матір – це найрідніша людина у світі, саме вона виховує та прививає любов до рідної землі, повагу до людей похилого віку.

Мабуть кожна людина зберігає єдиний та неповторний образ люблячої та турботливої матусі в своєму  серці. Мама завжди зрозуміє та пробачить, порадить та підтримає в важку хвилину. Найголовніше вона буде оберігати свою дитину все своє життя не зважаючи ні на що! Піклування та увага потрібна не тільки дітям але й найціннішої людини у житті Матері.

Вітаємо всіх матерів з цим чудовим та радісним святом – «Міжнародним днем матері»

Бажаю всім матерям отримувати в цей день не тільки подарунки, але й щоб їхні діти влаштовували їм справжнє свято. Дарували гарний настрій, говорили слова вдячності, дарували усмішки, та слова вдячності, радували своїми успіхами.

 Сестра медична ЗПСМ Алфьорова Н.А.