Головна » Всесвітні дні » МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ’Ї

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ’Ї

Міжнародний день сім’ї було затверджено ще у 1993 році 15 травня. Його метою було розуміння питань та проблем різних сімей. Багато країн об’єдналися щоб розв’язати всі найсерйозніші проблеми сім’ї.

Основною частиною суспільства є сім’я. Вона береже історію спадкоємності, культури, стабільності та розвитку. Завдяки сім’ї в державі зростає її міць, розвиток та добробут людей.

Сім’я важлива кожній людині. При народженні дитина набуває тато і маму, а коли виростає створює також частинку нашого суспільства – родину. Сім’я це не тільки мама і тато, це всі ті люди, які вам близькі та знаходяться поряд з вами в будь яку хвилину.

Саме завдяки міцним сімейним стосункам має початок життя людини. Суспільство будується на повазі, любові, прихильності та солідарності – людина існувати без цього не може. Тому кожна жінка, яка є берегинею сім’ї, виховує в своїй дитині ці якості.

Святкування Міжнародного дня сім’ї було створено за ініціативою ООН. В цей день намагаються визначити більш актуальні проблеми сім’ї. Проводять різні конференції та фестивалі, в яких приймають участь члени різних сімей.

В кожній родині мають бути традиції, звички, які їх об’єднують та формують дружні відносини між членами сім’ї. Ці традиції повинні бути як в повних родинах, так і в неповних сім’ях: наприклад кожної суботи ходити до театру, це буде не тільки традиція, але й культурний розвиток сім’ї.

15 травня завжди влаштовуються конкурси, цікаві вистави, концерти, салюти. Люди приходять з дітьми, щоб подивитись та можливо прийняти участь в деяких конкурсах.

Але не варто забувати про маму й тата, адже саме з них починається формування кожної сім’ї. Якщо не має змоги зібратися разом, ми маємо зателефонувати та поздоровити своїх батьків та близьких. А зазвичай збираються всією родиною та влаштовують гарне та веселе свято з конкурсами чи без них, також можна подивитись фотоальбом чи пригадати кумедні історії, які відбулись давно.

В це свято зазвичай не дарують подарунки, але ж кожному приємно отримати невеличкий подаруночок.

Кожен з нас має невеличкі традиції та звичаї, які відзначаємо з року в рік, потім передаємо своїм дітям, а вони своїм і так відбувається з покоління в покоління, та ми навіть не помічаємо цього.

На мою думку сім’я – це найголовніше багатство людства. Особисто для мене це саме головне в моєму житті. Я піклуюсь про кожного члена родини і поважаю думку та вибір кожного. Гадаю, що саме моя турбота доводить мою любов до них. Від кожного з нас залежить любов і злагода в сім’ї та мир на землі.

 

Медична сестра ЗПСМ Богданівської амбулаторії  Мітяніна К.А.