Головна » інформація » На передовій у боротьбі з коронавірусом

На передовій у боротьбі з коронавірусом

Медичні працівники Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Богданівської сільської ради Дніпропетровської області»  знаходяться на передовій у боротьбі з коронавірусом з першого дня карантину. Щоденно, наражаючи себе на небезпеку,  вони віддано працюють  для мешканців Троїцької, Богданівської та Межиріцької ОТГ кожного дня, враховуючи суботу та неділю. Постійно проводять профілактичну роботу, щоб запобігти захворюваності на короновірусну хворобу. І вже з 1 квітня 2020 року запрацювали «мобільні бригади» лікувального закладу, в  функціональні обов’язки котрих  входить відбір аналізів для  тестування на наявність  COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції .

Як тільки стало відомо, що коронавірус почав стрімко розповсюджуватися у країнах Європи, адміністрація КНП «Центр ПМСД» БСР ДО»   звернулася до депутатів сільських рад, з проханням виділити додаткові кошти на боротьбу з пандемією. В результаті цього звернення Межиріцька ОТГ виділила 107 570 грн, Троїцька ОТГ 70 160грн та Богданівська ОТГ 250 000 грн. На теперішній час витрачено  360 438 грн. Завдяки додатковому фінансуванню були придбані засоби індивідуального захисту для всіх  медичних працівників, «мобільні бригади» 100% забезпечені  виробами медичного призначення та обладнанням ,   яке необхідне при відборі аналізів, проведена закупівля дезінфікуючих засобів та антисептичних розчинів. Коштами всіх небайдужих, також були придбанні респіратори, щітки медичні та костюми протиепідемічні, загальна вартість яких склала 47 000 грн. Висловлюємо щиру подяку за благодійну допомогу!

З моменту введення карантину в країні, для медичних працівників гострим стало питання доставки до роботи, оскільки в амбулаторіях Павлоградського району працюють мешканці м.Павлограда та м.Тернівка.  Адміністрацією КНП «Центр ПМСД» БСР ДО»  було вирішено: здійснювати підвоз медичних працівників власними силами, аби  амбулаторії мали змогу функціонувати на повну потужність.

З 12 березня по теперішній час, на території Богданівської, Троїцької та Межиріцької ОТГ, було зафіксовано  7 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Станом на 22 травня захворівшим залишається  1 мешканець вищевказаних ОТГ, який перебуває у лікарні ім.Мечникова  м.Дніпро.   6 пацієнтів вилікувалися.

Епідемічна ситуація Троїцької, Богданівської та Можиріцької ОТГ знаходиться під щоденним контролем Голів сільських рад та медичних працівників району. В КНП «Центр ПМСД» БСР ДО»  постійно проводяться онлайн-конференції,  які включають підготовку медичних працівників з питань дотримання санітарно-епідемічного режиму під час захворюваності на COVID-19, надання медичної допомоги хворим на COVID-19, забезпечення профілактичної роботи  серед населення, спостереження та медичного супроводу за  пацієнтами з «групи ризику»

Головна медична сестра КНП “Центр ПМСД” БСР ДО” Бугаєнко Т.В.