Головна » Всесвітні дні » День матері: історія свята

День матері: історія свята

Це прекрасне свято запроваджено в честь всіх матерів: як тих, хто народив дітей, так і тих, хто тільки збирається стати мамою.

Один з найсвітліших і найрадісніших весняних свят – це День матері. Він присвячений найріднішої і найближчій людині, яка дала життя своїй дитині.

День матері: історія свята

Вважається, що на офіційному рівні День матері почали святкувати понад 100 років тому. Сталося це в США завдяки жительці Філадельфії Ганні Джервіс. Ця жінка запропонувала раз на рік вшановувати матерів.

День матері є чи не найвідомішим серед всіх сімейних свят. Він введений в честь всіх матерів: як тих, хто народив дітей, так і тих, хто тільки збирається стати мамою.

У цей день діти вітають своїх мам, дякуючи їм за турботу, любов і терпіння. Сини і дочки намагаються відвідати своїх матерів і зробити їм невеликий подарунок. Найчастіше дарують листівки, квіти та інші приємні сюрпризи.

Мамам присвячують пісні і вірші, а також збираються за святковим столом. Чоловіки ж вітають не тільки своїх мам, а й дружин, адже ті подарували їм дітей.