Головна » Новини » Урочисте вручення санітарних автомобілів «Пежо»

Урочисте вручення санітарних автомобілів «Пежо»

В Богданівській громаді сьогодні відбулося урочисте вручення двох санітарних автомобілів «Пежо» в 2 амбулаторіях  загальної  практики сімейної медицини в селах Богданівка та Богуслав сімейним лікарям Бахтіну Роману Миколайовичу та Зуб Лілії Євгенівні. Вручення провів голова громади Грищенко Олексій Григорович. Свого часу він подавав клопотання до Міністерства економічного розвитку про забезпечення санітарним транспортом амбулаторій громади.

Була надана субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток  системи охорони  здоров’я у сільській місцевості , затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 06 грудня 2017 року №983. Були закуплені автомобілі та розподілені на амбулаторії.

Було отримано три автомобіля: два  на діючі амбулаторії та один на амбулаторію, яка будується в с. Богданівка. Забезпечення санітарним транспортом дозволить сімейним лікарям частіше відвідувати мало мобільних, хронічних хворих, не чекати своєї черги, щоб обслужити виклик до хворого, який підписав декларацію зі своїм лікарем, забезпечити виїзд паліативної команди до онкохворого, відвідати немовля і т.п.

Директор Смеловська Л.В.