Головна » Привітання » Привітання до Дня медичного працівника!

Привітання до Дня медичного працівника!

КРАСЮК Володимир Васильович,

10 травня 1957 р.н.,

брат медичний загальної практики сімейної медицини

Привовчанської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

КНП „Центр первинної медико-санітарної допомоги“

Богданівської сільської ради Дніпропетровської області“ 

Народився в с.Привовчанське, Павлоградського району Дніпропетровської області, де живе і працює донині.

В лютому 1976 року закінчив Павлоградське медичне училище за спеціальністю „лікувальна справа“ та здобув кваліфікацію фельдшера.

Трудову діяльність розпочав 01 березня 1976 року в Павлоградському районі, а через 2 місяці вступив до лав Радянської Армії. Після дворічної служби повернувся додому, одружився та продовжив працювати за фахом у медичній санітарній частині Павлоградського хімічного заводу.

З 19.09.1978 до 31.01.1990 працював на посаді медичної сестри у Троїцькій середній школі. Про цей період роботи Володимира Васильовича згадує наша співробітниця Таїсія Іванівна Дяченко, завідувач Малоолександрівським фельдшерським пунктом, яка в той час навчалась у Троїцькій середній школі: «Добре пам’ятаю, як була підлітком, і до нас у школу прийшов молодий 21-річний медбрат з кучерявим волоссям».

В лютому 1990 року призначений завідувачем Привовчанського фельдшерсько-акушерського пункту. Молодий, завзятий, енергійний, відданий справі – відразу завоював довіру та повагу у односельчан. На посаді завідувача-фельдшера пропрацював 30 років, вміло керував закладом, щоденно надавав долікарську допомогу населенню, виконував діагностичні та лікувальні призначення лікаря, перев’язування, застосування медичних препаратів шляхом ін’єкцій. У 2020 році Привовчанський ФАП був перепрофільований у Привовчанську амбулаторію загальної практики – сімейної медицини, а Володимир Васильович переведений на посаду брата медичного загальної практики сімейної медицини, ким і продовжує працювати по теперішній час.

Загальний стаж роботи складає 46 років, з них 44 роки – у медицині. Має вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності „лікувальна справа“.

Володимир Васильович відповідальний, урівноважений, старанно виконує свої посадові обов’язки. Тактовний і доброзичливий  у спілкуванні з пацієнтами та співробітниками, у будь-якій ситуації не відмовить у допомозі чи наданні корисної поради. Приймає активну участь у боротьбі з коронавірусною хворобою COVID-19, користується повагою серед колег та односельчан.

Приймає активну участь у житті громади.

За час своєї роботи Володимир Васильович має безліч подяк та грамот від керівництва закладів охорони здоров’я та освіти, місцевої та районної влади.

Одружений, разом із дружиною виховали двох доньок, мають трьох онуків.

У травні цього року Володимир Васильович відзначив свій життєвий ювілей – 65 років з дня народження.

ОРЧИНСЬКА Світлана Геннадіївна,

23 травня 1962 р.н.,

сестра медична загальної практики сімейної медицини

Богданівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

КНП „Центр первинної медико-санітарної допомоги“

Богданівської сільської ради Дніпропетровської області“

Народилася у місті Копейськ Челябінської області. Трудову діяльність розпочала у 1979 році у віці 17 років учнем кресляра у маркшейдерському відділі шахти ім. Героїв Космосу. У липні 1987 року закінчила Павлоградське медичне училище за спеціальністю „медична сестра“ та здобула кваліфікацію медичної сестри, у цьому ж році пішла працювати за фахом.

17.08.1987-04.10.1990 – медична сестра терапевтичного відділення Тернівської міської лікарні № 3;

08.10.1990-31.08.1991 – медична сестра в санаторії-профілакторії «Самара»;

03.09.1991-17.08.1993 – медична сестра поліклініки Центральної міської лікарні м. Тернівка;

01.01.1994-07.06.1996 – медична сестра Тернівського УЖКГ;

13.11.1998-17.05.1999 – медична сестра дитячого садка «Ромашка» м. Тернівка.

Протягом 2-х років працювала продавцем в ЦУМі м. Тернівка.

В Павлоградському районі працює з 2005 року на посадах медичної сестри дитячої та акушерки Богданівської дільничної лікарні.

В Павлоградському Центрі первинної медико-санітарної допомоги Світлана Геннадіївна працює з 01 листопада 2011 року на посаді сестри медичної загальної практики сімейної медицини. Дуже відповідальний і скрупульозний працівник, любить порядок і охайність в роботі. Тактовна, уважна, цілеспрямована, енергійна, завжди усміхнена – щира та відкрита у спілкуванні. Досвідчений фахівець, добрий помічник сімейного лікаря. Проявляє активність у підвищенні свого професійного досвіду шляхом самоосвіти через інтернет-ресурси, навчання на курсах підвищення кваліфікації, онлайн-тренінгах тощо. Має вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності „сестринська справа“.

Загальний стаж роботи складає 46 років, з них 44 роки – у медицині.

Разом з чоловіком виховали доньку і сина, мають 3-х онучок.

В цей непростий для нашої країни час син Світлани Геннадіївни захищає свою Батьківщину у лавах Збройних Сил України.

У травні цього року Світлана Геннадіївна відсвяткувала 60-річний день народження.

 

СЄЛІНА Ольга Дмитріївна,

19 лютого 1972 р.н.,

сестра медична загальної практики сімейної медицини

Новодачинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

КНП „Центр первинної медико-санітарної допомоги“

Богданівської сільської ради Дніпропетровської області“

Народилася у селі Нова Дача Павлоградського району Дніпропетровської області, де живе і працює по цей час.

У липні 1991 року закінчила Павлоградське медичне училище за спеціальністю „сестринська справа“ та здобула кваліфікацію медичної сестри та одразу ж після отримання диплому молодшого спеціаліста почала працювати за фахом в Новодачинській лікарській амбулаторії.

Все життя – від молодого спеціаліста до досвідченого фахівця – працює в Новій Дачі, пройшла усі шляхи реорганізацій закладу, реформування системи охорони здоров’я. Досконало знає місцеве населення, володіє ситуацією щодо можливих захворювань.

Працездатна, активна, відповідальна, старанно виконує свої посадові обов’язки: плідно співпрацює з лікарем загальної практики – сімейним лікарем, надає долікарську медичну допомогу хворим при невідкладних станах, травмах і отруєннях, проводить профілактичну, санітарно-освітню роботу з населенням, надає консультативну допомогу сім’ям з питань деонтології, планування сім’ї, гігієни, харчування, розвитку дітей, підготовки їх до дитячих дошкільних закладів, шкіл.

Ольга Дмитрівна має вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності „сестринська справа“. Постійно працює над підвищенням професійного рівня шляхом самоосвіти через періодичні видання та Інтернет-ресурси, участі у навчальних семінарах, вебінарах, обміну досвідом з колегами інших медичних закладів.

Загальний та медичний стаж роботи складає 30 років 10 місяців.

Приймає активну участь в громадському житті, користується повагою серед колег, односельчан, пацієнтів.

Одружена, має трьох доньок, одну онуку.

В цьому році відзначила свій життєвий ювілей – 50 років.