Головна » Привітання » До міжнародного дня Матері

До міжнародного дня Матері

den-MateriШануйте Матерів.
Щорічно у другу неділю травня в Європі, в США, в країнах Азії. відзначається одне з найсвітліших і добрих свят – День матері. Ідея проведення такого світлого свята більшою мірою пов’язана з піднесенням ролі мами не тільки в житті людини, але і в розвитку суспільства. Адже саме від того, як жінка виховує своїх дітей, залежить майбутнє держави, в якій живе її сім’я.
По суті, День матері, це – свято вічності: з покоління в покоління для кожного з нас мама – найголовніша людина. Вже протягом ста років (З 1914 року це свято отримало офіційний статус в США) цей день стає приємним приводом для того, щоб зателефонувати мамі або приїхати до неї, щоб сказати «спасибі» за її кохання, підтримку і самовідданість. Така велика популярність цього свята цілком зрозуміла, оскільки споконвіку мама була найдорожчою та найріднішою людиною для кожного.
Безумовно, День матері – це один з найбільш зворушливих свят, тому що всі ми з дитинства і до своїх останніх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. Щастя і краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства.
Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері. І в цей день діти вітають улюблених мам з їх святом з вдячністю за невпинну турботу, терпіння, любов і відданість. А чоловіки дякують не тільки свої мам, а й дружин, які подарували їм радість батьківства. В це свято прийнято вітати своїх мам, дякувати їм за щиру любов, відданість, доброту і турботу, дарувати квіти, приємні подарунки, поцілунки і найтепліші обійми. Також, на честь Міжнародного дня матері чоловіки вітають своїх жінок за отриману радість бути батьком. Особливо активні ініціатори в цей день влаштовують всілякі концерти, тематичні вечори та виставки. Матерям дарують у цей день квіти, маленькі сувеніри, приємні дрібниці, несподівані сюрпризи. Хоча головний подарунок – це увага.
Пам’ятайте, Мати присвячує життя своїм дітям, жертвуючи всім заради їх щастя. Для кожної людини мама – це найрідніша, улюблена і важлива людина. Але, якщо Вас виховували строго, і у Вашій душі є скарбничка несподіваних образ на мати, то відпустить свої претензії чи образи, сприймайте, що це було щеплення від стресів адже сучасним суспільством затребувані люди стійкі до стресу. Наводить мости взаєморозуміння. Це дуже важливо. Навіть в десяті заповідях Божих одним з пунктів є повчання, де Господь обіцяє довголітнє життя тому, хто шанує своїх батьків.
Шануйте та оберігайте тих хто надав Вам життя, і,
Ваша шана до матері, стане оберігати Вас.
О. Д. Селіна,
Медична сестра Новодачинської АЗПСМ
Павлоградського РЦПМСД