Головна » Привітання » Сенс життя – допомога ближньому

Сенс життя – допомога ближньому

Щорічно, 8 травня відзначається Всесвітній день Червоного Хреста – одне з найбільш благородних свят нашого часу, що нагадує нам: рівняйтесь на них та наслідуйте їх гуманність і чуйність.
Червонохрестивці навчать Вас надавати першу допомогу, доглядати людей похилого віку, працювати за програмою «протидії поширення туберкульозу». Вони поширюють міжнародне гуманітарне право, проводять благодійні акції, власною діяльністю стверджують ідеали милосердя, добра, гуманізму.
На районному рівні, а саме в Павлоградському районі, працюючи за програмою «громадський спокій», попереджують та полегшують моральний стан людей які тимчасово переміщені з територій бойових дій Донбасу, тим самим, забезпечують повагу до людської особистості, всиляють спокій та надію, досягнення взаєморозуміння, дружби та співробітництва.
Лікарі Павлоградського РЦПМСД співпрацюючи з бригадою працівників Павлоградського міського Товариства Червоного Хреста України стверджують, що в своєї праці, спілкуючись з людьми, червонохрестивці не роблять розрізнення за расовою, релігійною, класовою або політичними чи ідеологічними переконаннями. Їх турботи про нужденних, тужливих, немічних завжди на користь громаді.
Зрозуміти і розрадити кожного – то нелегкий фізичний, психологічний, моральний труд. Але – на Вас чекають, Вам раді, Ви необхідні – і в цьому весь сенс життя працівників Українського Червоного Хреста.
Земний уклін вам та довгі літа в здоров’ї і радості!
Т. І. Дяченко,
фельдшер Малоолександрівського ФП
Павлоградського РЦПМСД