Головна » Про Центр

Про Центр

Засновником КНП “Центр ПМСД” БСР ДО” є  Богданівська сільська рада. Реорганізувався Центр 2 березня 2019 року.

НАША ІСТОРІЯ

Раніше наша організація називалася – Павлоградський районний центр первинної медико-санітарної допомоги,  за рішенням сесії Павлоградської районної ради розпочав свою діяльність з 01.11.2011 року, являється юридичної особою яка пройшла державну реєстрацію, акредитації та отримала ліцензії на здійснення медичної практики відповідно до законодавства. У своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами Міністерства охорони здоров’я України, Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Положенням про центр первинної медико-санітарної допомоги та положень про його підрозділи, іншими нормативно-правовими актами.

НАША ДІЯЛЬНІСТЬ

Діяльність КНП “Центр ПМСД” БСР ДО” направлена на надання амбулаторно-поліклінічної допомоги населенню Троїцької, Богданівської, Межиріцької Громад, що включає: попередження та зниження захворюваності, проведення диспансерного спостереження, санітарно-гігієнічне виховання населення.

Первинна медична допомога дорослим та дітям в амбулаторіях Троїцької, Богданівської, Межиріцької  Громад надається лікарями загальної практики (сімейними лікарями) за місцем проживання.

В 21 із 27 сіл Троїцької, Богданівської, Межиріцької Громад є відокремленні структурні підрозділи КНП “Центр ПМСД” БСР ДО”:  6 амбулаторій, 2 фельдшерсько-акушерських пункти, 8 фельдшерських пунктів, 5 медичні пункти тимчасового базування. Розгорнути 27 ліжок денного стаціонару, організовуються стаціонари вдома для дорослих та дітей. 01.04.2015 року в Центрі організовано відділення хірургії одного дня з ліжками денного стаціонару.

Кількість медичних працівників – 157 осіб.

НАШІ ПОСЛУГИ

На сьогодні пацієнти на території амбулаторій мають змогу отримати лабораторні дослідження, фізіотерапевтичні процедури, флюорографічне обстеження (згідно графіку виїзного флюорографа), щеплення від інфекційних захворювань, УЗД, виїзні консультування вузьких спеціалістів Центру: хірурга, травматолога, акушер-гінеколога, у разі неможливості (немобільних мешканців) спеціалісти відвідують вдома.

На базі Центру по вул. Плеханова, 9  м. Павлограда також ведуть амбулаторно-діагностичний прийом вузькі фахівці: хірург, травматолог, педіатр, акушер-гінеколог.

Директор

СМЕЛОВСЬКА ЛЮБОВ ВАСИЛІВНА

Контактні телефони:

Директор Смеловська Любов Василівна 050-251-90-80
Заступник директора Стрельцова Тетяна Григорівна 050-453-15-24
Заступник директора Крикун Олег Сергійович 099-079-86-21

 

Юридична адреса КНП “Центр ПМСД” БСР ДО”

 

вул. Плеханова, 9, м. Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400

тел. 050-251-90-80 ,

 еmail: pavlraicpmsd@gmail.com

 

Центр працює: понеділок – п’ятниця з 8:00 -16:00

 

Залишити відповідь